BiH

Marinko Čavara na donatorskoj večeri Nogometnog kluba ‘Busovača’

Marinko Čavara na donatorskoj večeri Nogometnog kluba 'Busovača'
Marinko Čavara na donatorskoj večeri Nogometnog kluba 'Busovača' - photo: FENA/NK Busovača

U prigodi obilježavanja 70. obljetnice postojanja Nogometnog kluba “Busovača” u hotelu “Tisa” u tom gradu sinoć je upriličena donatorska večera “Plava noć”.

Važno je da smo u zajedništvu, da slavimo 70 godina postojanja NK ‘Busovača’. Želim čestitati i zahvaliti svima onima koji su u ovih 70 godina ugradili dio sebe na bilo koji način. Vjerujem da svi mi koji smo se okupili na ovoj večeri istinski podupiremo da nogometni klub živi i da će živjeti još mnogo godina i kad nas ne bude – poručio je tom prigodom predsjednik Federacije BiH Marinko Čavara, pod čijim pokroviteljstvom je i upriličena donatorska večera.

Predsjednik Uprave NK “Busovača” Josip Mravak zahvalio je svima na dolasku i na potpori, koji su na bilo koji način pridonijeli uspješnom radu i djelovanju ovog Nogometnog kluba i u realizaciji donatorske večere.

Sama ideja Plave noći je na 70. godišnjicu postojanja NK ‘Busovača’ će se zasigurno održavati i sljedećih godina ovdje u Busovači. Hvala svima vama koji ste svojim dolaskom dali potporu našem nogometnom klubu, jer kupovinom ulaznice pomogli ste radu kluba – kazao je Mravak, priopćeno je iz Ureda predsjednika FBiH.

FENA